25.04.2024 Асипова Нурбубу Асаналиевна Ж.Баласағын ат. Қырғыз Ұлттық университетінің жоғары мектебінің педагогика кафедрасының профессоры. Карабалаева Гульмира Таштановна Ж.Баласағын ат. Қырғыз Ұлттық университетінің әлеуметтік-гуманитарлық ғылымдар факультетінің жоғары мектебінің педагогика кафедрасының меңгерушісі. меңгерушісі «ЖООы халықаралық серіктестігі» негізінде 2024 жылдың 24 сәуірінде елге арнайы келген ғалымдар – Асипова Н.А. мен Карабалаева Г.Т. біздің мектептегі жүргізіліп жатқан «ЖОО – Мектеп» жобасына үлкен қызығушылық танытты. Жобаның ауқымдылығына, ғылыми негіздемесіне, практикалық маңыздылығына назар аударып, осындай жұмыстар жалғасын тауып, ЖООның ғалымдары мен мектеп мұғалімдерінің арасында іскерлік байланыс орнап кеңеюіне тілектестік білдірді. Қырғыз бен Қазақ елдерінің арасындағы байланыстың жанжақты дамуына үлкен мән беретіндіктерін баса айтты. Болашақта бұл байланыс дамитын болады деген сенімдеміз.